Home - Допомога - Пошук - Список учасників - Групи - Зареєструватись - Профіль - Увійти, щоб переглянути п/п - Вхід
Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму

 
Нова тема   Відповісти    Туристичний форум -> Зелений туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
OrelЗ нами з: 17.08.06
Повідомлень: 15
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 02, 2006 10:42 am    Тема повідомлення: Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму Відповісти цитуючи

Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

Всеукраїнська громадська неприбуткова організація
Історія організації.

В 1995 році ініціаторами розвитку сільського зеленого туризму в Україні були Адам Габриела (м.Ужгород) та Ольга Васильєва (Київ). Їх ініціативу підтримали Володимир Васильєв (м.Київ), Микола Халимоненко (м.Київ), Олександр Слєпокуров (м.Сімферополь) та Михайло Товт (м.Берегове).

У квітні 1996 року в Києві відбувалася установча конференція на якій було засновано всеукраїнську неприбуткову громадську організацію Спілку сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Головна мета: популяризації відпочинку в українському селі, сприяння розвитку сільської інфраструктури, самозайнятості сільського населення, виховання поваги до краси рідного краю, гостинних мешканців сільської місцевості, існуючого культурного та історичного надбання українського народу, сприяння збереження навколишнього середовища.


Голова правління Спілки – один із ініціаторів Васильєв Володимир Павлович.

Консультанти – доктор Чаки Чабо, президент Центрально-східноєвропейської федерації сільського туризму, Угорщина (1997-2000 р.р.), Ігор Прокопа, доктор економічних наук, Україна (1998-2001 р.р.), доктор Сюзанн Жальбер, США.

В серпні 1996 року Міністерство юстиції України зареєструвало статут організації. Таким чином в правовому полі з`явився новий термін “сільський зелений туризм”.

Першим колективним членом Спілки та спонсором стала редакція журналу “Дім, сад, город”.

Основні етапи розвитку та досягнення:

1996—2000 р.р. – популяризація відпочинку на селі:
в 14 областях створені місцеві осередки Спілки;
в 1997 році Спілкою заснований науково-популярний журнал журнал «Туризм сільський зелений». За цей час вийшло 20 номерів журналу і на його базі путівники, каталоги та навчальні посібники загальним тиражем 69 тисяч примірників;
форма роботи — проведення конференцій, круглих столів, тренінгів в регіонах України з метою інформування потенційних клієнтів про можливості сільського туризму та залучення сільського населення до цієї діяльності;
з 1999 року Спілка та журнал приймають участь у роботі міжнародних туристичних та інших виставках-ярмарках;
з 1997 року реалізовано 5 проектів за підтримки міжнародних фондів;
термін “сільський зелений туризм” є в двох Указах Президента України щодо основних напрямків розвитку туризму (1999р.) та щодо соціального розвитку села (2000 р.)

За 5 років діяльності сільський зелений туризм відбувся як форма діяльності сільського населення з надання послуг проживання та харчування на власній садибі та як форма відпочинку міського населення з використанням туристично-рекреаційного потенціалу сільської місцевості.

2001-2004 р.р.—розробка сприятливого нормативно-правового поля для сталого розвитку цієї сфери на селі з використанням практичного досвіду інших країн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2002 року “Про розвиток туризму в Україні до 2010 року” визначається необхідність розробити Програму розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

15 травня 2003 року прийнято Закон України "Про особисте селянське господарство". Згідно якого власник цього господарства має право надавати послуги у сфері сільського зеленого туризму з використанням майна особистого селянського господарства.

Осередки та відділення Спілки - у 18 областях України.

Станом на 1 липня 2005 року реєструються осередки у Донецькій, Луганській та Хмельницькій областях.

Видано принципово нові за змістом та якістю для українського туристичного ринку путівники із зеленого туризму:
“Село—мов писанка” – каталог сільських садиб 14 областей України та АР Крим, перша спроба подати “зелений коридор” Львів-Київ. Мова–українська і частково англійська.
“З Придніпров`я до Тавриди” – путівник із серії “Зелені коридори України” з Києва до Криму. Оригінальне видання про можливості сільських територій вздовж цієї траси.
”Зимове село запрошує” – путівник в зимове село, місця катання на лижах, зустрічей новорічних, різдв`яних та інших зимових свят.
”Золоте намисто Чернігівщини” – путівник із зеленого туризму із серії “Маршрути вихідного дня” про дивовижні витвори національного садово-паркового мистецтва – Тростянець, Сокиринці та Качанівку.
Путівник сільського зеленого туризму "Українське село запрошує"
Каталог сільського зеленого туризму "Відпочинок в українському селі"

За цей час на сторінках журналу "Туризм сільський зелений" вийшло 10 випусків "Порадника організатору та власнику садиби".

Визнанням плідної роботи Спілки є нагородження Знаком Державної туристичної адміністрації України “Почесний працівник туризму України”:
Васильєва Володимира Павловича, голову правління Спілки
Халимоненка Миколу Івановича, головного редактора журналу “Туризм сільський зелений”
Зінька Юрія Володимировича, голову Львівського обласного центру Спілки
Горішевського Павла Анатолійовича, голову Івано-Франківського обласного відділення Спілки
Бас Оксану Іванівну, голову Вінницького обласного відділення Спілки
Шевченка Валерія Олексійовича, голову Закарпатського обласного відділення Спілки
Пахом`юк Ніну Володимирівну, голову Волинського представницва Спілки
Волік Раїсу Анатоліївну, голову Асоціації фермерів Придунав`я
Башмакову Олену Миколаївну, голову Херсонського обласного відділення Спілки

В 2001 році Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні за популяризацію сільського зеленого туризму отримала Диплом лауреата Всеукраїнської професійної туристичної програми “Кришталевий лелека-2000”.

В 2002 році – Диплом лауреата в номінації “Краще туристичне видання в 2001 р.”

У 1999-2002 рока Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні нагороджувалася Дипломами Міжнародного туристичного салону "Україна".

2005 рік - за особливі заслуги перед Українським народом Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено:

Васильєва Володимира Павловича, голову Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

Халимоненка Миколу Івановича, головного редактора журналу "Туризм сільський зелений"

Серед першочергових завдань Спілки є :
сприяння створення сприятливого середовища для залучення сільського населення до діяльності у сфері сільського зеленого туризму;
введення добровільної системи сертифікація житла як базового елементу сільського туризму, що дозволить визначити, на яких правах і яку якість обслуговування забезпечить сільський господар;
забезпечення функціонування диспетчерських (інформаційно-туристичних) центрів в Києві та при регіональних осередках сільського туризму, завдання яких - реклама, пошук і постачання туристів та забезпечення відпочинку у певному регіоні;
створення прозорого механізму відносин між різними складовими частинами господарського комплексу сільського туризму, зокрема, між організаторами і власниками садиб;
широка кооперація Спілки з органами місцевого самоврядування на предмет створення умов і забезпечення туристичного потоку на село.


http://history.iv-fr.net/forum/viewtopic.php?t=105
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM
malyshkaЗ нами з: 05.07.07
Повідомлень: 2
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 4:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

привіт. чула про цю спілку. інформація на їхньому сайті є досить цікавою і я не раз її використовувала для роботи та навчання. в майбутньому сайт може стати кроком до розвитку зеленого туризму. чи можливо стати членом цієї спілки, якщо так, то як це можна це зробити і що для цього потрібно, які обовязки членів спілки і т.д.???? Smile Smile Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Туристичний форум -> Зелений туризм Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Яндекс цитирования

Украинская Баннерная Сеть

Новини Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий портал Співачка Ольга ЯловенкоНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ Українська хата Банерна мережа Невідома історія ГАЛИЦЬКА СТАРОВИНА Контекстна реклама

ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ
 
Туристичний форум
 
Мобільний світ
 
Ігровий форум
 
Форум IFN
 Робота, працевлаштування  Автофорум  Колекціонування, хобі  Спортивний форум
 Комп’ютерний форум  Історичне Прикарпаття  Знайомства  Відео та кіно
 Музичний форум  Мистецтво  Новини  Районні форуми
Рекламний форум
 
Фінансовий форум
 
   


Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island
Ukrainian translation © 2005-2006 Serhiy Novosad