Home - Допомога - Пошук - Список учасників - Групи - Зареєструватись - Профіль - Увійти, щоб переглянути п/п - Вхід
Якому транспорту ви довіряєте?

Нова тема   Відповісти    Туристичний форум -> Транспорт для подорожі
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pozitronik

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 06, 2006 8:55 pm    Тема повідомлення: Якому транспорту ви довіряєте? Відповісти цитуючи

Ідеальних видів транспорту не існує, але ми все ж таки спробували їх знайти, запитавши: Якому транспорту ви довіряєте?

Марія ФЕДОРЕНКО, директор з ризикових видів страхування СК «PZU Україна»

— Я все ще вірю, що літаки — один з найбезпечніших видів транспорту. Для поїздки до Лондона, наприклад, виберу літак. До того ж проходити митний і паспортний контроль в аеропорті набагато менше втомлює, і його здійснюють тільки двічі, а не на кожному кордоні. Якщо ж мені потрібно з’їздити до Львова, віддам перевагу поїзду. Наша залізниця дозволяє дістатися практично будь-якого районного центру України вночі, що заощаджує активний денний час і дозволяє комфортно витягнутися на спальній полиці, а не сидіти багато годин поспіль в автобусі. Для пересування на невеликі відстані скористаюся автомобілем. Волію водити машину самостійно.

Тетяна ГНІПА, фахівець з логістики ТОВ «Ніссан Мотор Україна»

— У компанії Nissan застосовується досить складна логістика, за якої використовуються практично всі види транспорту: морський, залізничний, а також автотранспорт. У деяких випадках використовуємо й авіаперевезення. При виборі виду транспорту до уваги беруться багато чинників. Загального правила немає, у кожній країні Nissan визначає оптимальний спосіб доставки, а відтак і кращі транспортні засоби. Особисто я уникала б транспортувань залізничним транспортом, оскільки залізниця помітно збільшує транзитний час, до того ж зростає кількість ушкоджень під час доставки.

Геннадій МІНСЬКИЙ, генеральний директор упроваджувального центру «Орбіта»

— Сучасний транспорт покликаний насамперед заощаджувати час ділової людини. Я ціную чіткі стандарти обслуговування й передбачуваність перевізника. Для далеких відстаней це, звісно, авіація. У подорожі літаком влаштовує все, крім неможливості виходу в інтернет під час польоту на більшості авіаліній. Сподіваюся, незабаром і це стане реальністю. За своє життя мені довелося «налітати» як пасажиру вже понад 400 льотних годин. Вважаю літак найнадійнішим і найприємнішим засобом пересування.

На невеликі відстані, особливо всередині країни, волію пересуватися автомобілем. Приваблює незалежність від зовнішніх умов, можливість гнучко планувати свій час. Зараз їжджу на Шевроле Лацетті українського складання, машина цілком влаштовує. Єдина серйозна проблема — якість наших доріг, особливо нерівне покриття, відсутність дорожньої розмітки та безліч ям. Усередині міста ідеальним транспортом був би, напевно, велосипед. Але це швидше мрії. Розраховувати на те, що в нас у недалекому майбутньому з’являться обладнані велосипедні доріжки, не випадає. Тому — знову автомобіль. Або метро.

Якість послуг автобусного транспорту і так званих маршруток залишає бажати кращого. Електротранспорт у нас у Харкові багато років не оновлюється, тролейбуси і трамваї давно час здавати в утиль. Користуватися цим транспортом небезпечно, та й немає жодної гарантії, що вчасно потрапиш у потрібне місце.

Євген МАРЧЕНКО, керівник відділу логістики ТОВ «Брамс»

— Для транспортування товарів ми зупинилися на найпоширенішому виді перевезень — автомобільному. Використання для цих цілей автомобілів дозволяє нам швидко доставляти товар без проміжних перевалок, забезпечує високе збереження вантажу і можливість контролю за його станом у процесі перевезення. Ми не залежимо від розташування залізничних колій. Серед недоліків автомобільного транспорту я б назвав передусім обмеженість використання його на великих відстанях під час перевезення дуже великих партій товарів. Залізничний транспорт для поставки товару ми не використовуємо, оскільки це дуже марудна справа, витратна за часом і силами. Такі перевезення регулюються низкою наказів і правил: для кожного вантажу існують вказівки, як саме його потрібно перевозити, і своя документація — від накладних до вагонних або контейнерних листів.

Олександр МІТЮКОВ, заступник директора ТОВ «Слайдер»

— Я є щасливим власником машини, але іноді вона програє іншим видам транспорту. Останнім часом «автомобільне» населення нашого міста зросло так, що стояння у пробках стало забирати надто багато дорогоцінного часу. Інколи я, реально оцінюючи ситуацію, розумію, що швидше і зручніше пірнути в найближчу станцію метро й дістатися на інший кінець міста, ніж простояти годину в пробці на Московському мосту, навіть якщо в машині є кондиціонер.

Для поїздки до батьків в інше місто користуюся частіше поїздом, ніж власною машиною. Витратити півдня в суботу на те, щоб тиснути на гашетку, я не готовий. Так само як і їздити нашими нічними дорогами. Значно простіше провести ніч у поїзді. Нещодавно їздив до друзів у Німеччину, і знову ж таки відмовився від поїздки своїм авто. Як і від автобуса. Я надав перевагу перельоту літаком перед стоянням на двох кордонах — спочатку з Польщею, а потім з Німеччиною, що може розтягтися до 10 годин.

Тетяна ЖЕЛТОМИРСЬКА, генеральний директор маркетингової агенції Touchpoll Ukraine

— Поки в мене немає катера, віддаю перевагу літаку й автомобілю. Літак люблю за те, що він за кілька годин переносить мене у нові відчуття і переживання. Мені подобається літати. Завжди ледве стримую посмішку під час зльоту й постійно прошу місце біля вікна. Люблю перебувати в передчутті, а також почуття гордості, що виникає, коли я заходжу до аеропорту «Бориспіль». Передчуття подорожі, а гордості — за інтерв’юерів нашої компанії, які в різних терміналах аеропорту опитують цільову аудиторію з високим рівнем доходу. По Україні, за поодинокими винятками, я волію пересуватися своєю улюбленою «Хондою». Вона така сама затишна й комфортна, як моя квартира. Стрибок собаки в багажник, усі в зборі, і ми знову готові до нової подорожі. Швидкість, багато музики і зв’язок по всій трасі, щоб мама завжди могла дізнатися, що зі мною все гаразд.

Орест СТАШЕВСЬКИЙ, керівник проектів IT-компанії

— Містом пересуваюся на маршрутках, рідше — на таксі. І мрію про власний автомобіль. Фірма, з якою я зараз співпрацюю, знаходиться в Чехії, у відрядження я міг би їздити й поїздом, але віддаю перевагу літаку, оскільки це дозволяє значно заощадити робочий час. Зараз мені доводиться користуватися літаком навіть для поїздки на переговори зі Львова до столиці, бо відсутність квитків на поїзд у цьому напрямку все ще залишається істотною проблемою. Вирушаючи на відпочинок за кордон, так само логічно використовувати літак, а не кілька видів транспорту з пересадками.

http://www.kontrakty.com.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Туристичний форум -> Транспорт для подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Яндекс цитирования

Украинская Баннерная Сеть

Новини Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий портал Співачка Ольга ЯловенкоНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ Українська хата Банерна мережа Невідома історія ГАЛИЦЬКА СТАРОВИНА Контекстна реклама

ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ

Туристичний форум

Мобільний світ

Ігровий форум

Форум IFN
 Робота, працевлаштування  Автофорум  Колекціонування, хобі  Спортивний форум
 Комп’ютерний форум  Історичне Прикарпаття  Знайомства  Відео та кіно
 Музичний форум  Мистецтво  Новини  Районні форуми
Рекламний форум

Фінансовий форум